İş Ortaklarımız
BI Talent, İş Zekası ve Veri Ambarı çözümleri konusundaki bilgi birikimini yine bu alanda hizmet veren ya da ürün geliştiren birçok uluslararası firma ile birleştirerek uçtan uca en iyi çözümleri sunabilmeyi hedeflemektedir.
 
Bu nedenlede gerek ERP,CRM uygulama geliştirici firmalar, gerek İş Zekası ve Mobil araç geliştirileci firmalar, gereksede perakende, finans, üretim vb. gibi birçok sektörde tecrübeye sahip firmalar ile çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.

 
Microsoft
 
BI TALENT, Microsoft Gold BI Partner’ı olarak birçok başarılı projeye imza atmış bulunmaktadır. Ayrıca yine Microsoft Consultancy Services bünyesinde de danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. 
 
ZAP Technology
 
Zap Teknoloji, geliştirmiş olduğu Microsoft İş Zekası araçları ve çözümleri sayesinde Microsoft’un 2009 ve 2010 yıllarında “Partner Of The Year” ödülüne layık görülmüş bir kurumdur. Zap CubeExpress, Zap Business Intelligence ürünleri ve Dynamics AX, CRM ve NAV için geliştirmiş olduğu hazır raporlama çözümleri ile iş zekası projelerinin geliştirme sürelerini 120 Günden, 20-30 gün gibi çok kısa zamanlara düşürülmesini sağlamaktadır.
 
BI Talent olarak bu ürünlerin Türkiye Distribütörü olarak hizmet vermekte olup Microsoft Dynamics İş Zekası ekibimiz ile danışmanlık, bakım-destek ve satış süreçlerini yönetmekteyiz.
 

Datazen, ComponentArt

ComponentArt, İş Zekası ürünlerinde kullanılan bileşenlerin geliştirilmesinde sektör lideri bir firmadır. Özellikle Mobil İş Zekası bileşen ve araçları olan Data Visualization ve Datazen ürünleri ile herhangi bir cihazdan verilerinize kusursuz şekilde ulaşabilme vizyonu ile hizmet vermektedir. 

BI Talent, Datazen Mobil İş Zekası aracının Türkiye'deki Tek İş Ortağı ve Satıcısı olarak hizmet vermektedir.

 

Pragmatic Works

Pragmatic Works, Microsoft İş Zekası araçları geliştiren ve uzman kadrosu ile uluslararası danışmanlık hizmeti veren bir firmadır.

BI Talent olarak Pragmatic Works'e ait BI xPress, BI Documenter gibi araçların satış ve desteği konusunda iş birliği içerisinde bulunmaktayız.

 

CA Technologies

CA Technologies, IT yönetiminden, veri modelleme ve backup çözümlerine varıncaya kadar birçok alanda sektörün bir numarası olan dünya çapında bir kuruluştur.

BI Talent, CA Data Modelling Partner'ı olarak hizmet vermekte olup CA ERwin Data Modeler aracının uyarlama, bakım-destek, danışmanlık hizmetlerini sunmaktadır.