Hakkımızda
BI Talent Bilgi Teknolojileri, 2011 yılında sadece İş Zekası Çözümleri üretmek ve geliştirme vizyonu ile kurulmuştur.
Özellikle İş Zekası, Karar Destek Sistemleri ve Ürünleri konusuna odaklanmayı tercih etmiş, müşterilerine anahtar teslim projeler, danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmayı kendine amaç edinmiştir.
 
BI Talent, genç, dinamik ve yetenekli bir ekipten oluşmaktadır. Ekipteki arkadaşlarımızın ilgi alanlarındaki bilgi birikimleri ve yetkinliği ile bugüne kadar geliştirdikleri çözümler aracılığıyla sunmuş oldukları yetenekleri, şirketimizin isminin oluşmasına dahi etki ederek TALENT sözcüğünün gerek firmamız gerekse de birlikte çalıştığımız tüm arkadaşlarımızın başarılarını vurgulamak için ne kadar uygun olduğunu göstermektedir.
 
Ekipteki arkadaşlarımızın bu yeteneğini arkamıza alarak, Müşterilerimize Sınırsız Memnuniyet, Özgün ve Kaliteden Ödün Verilmeden, temsilciliğini üstlendiğimiz markaları ve ürünleri en etkin şekilde ihtiyaçlarınıza uygun pozisyonlarda konumlandırarak sizlere hizmet sunuyoruz. 
 
Nihai hedefimiz, sizleri en iyi şekilde dinleyerek gerçekten sizlerin ihtiyaçlarına karşılık olabilecek çözümleri üretmek , bu hizmetleri sağlarken de firmamız için bir maddi beklentiden ziyade, sizlere katma değer kazandırabilmektir.